Ayın Sitesi

Yayınlar
Euro 2016 izle

euro 2016 izle2015-2016 sezonu Avrupa’nın birçok ülkesinde sona erdi. Bazı İskandinav ülkeleri ve dünyada ise Japonya Ligi, ABD MLS Ligi, Brezilya Ligleri gibi önemli ligler halen devam ediyor.

Fransa’da düzenlenecek Euro 2016 izle 10 Haziran’da saat 21:00’da oynanacak Fransa – Romanya karşılaşmasıyla başlayacak ve 10 Temmuzdaki final maçıyla şampiyona sona erecek. Normalde 16 takımla düzenlenen şampiyonaya ilk kez 24 takım katılıyor. Türkiye’de en iyi grup 3. sü olarak şampiyonaya direkt katılma hakkı elde etmeyi başarmıştı.

Turnuva da sadece Milli takımımız değil, 6 adet hakemimiz de ülkemizi temsil edecek. Cüneyt Çakır’ın yanı sıra Bahattin Duran, Tarık Ongun
Mustafa Emre Eyisoy, Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek turnuva da görev alacak hakemlerimiz. Ayrıca İngiltere’den Martin Atkinson, Mark Clattenburg, Almanya’dan Felix Brych, İskoçya’dan Jonas Eriksson ve İskoçya’dan Willie Collum turnuvada yer alacak diğer önemli hakemler oalrak dikkat çekiyor.

Türkiye’nin grubu turnuvanın en zorlu gruplarından birisi olarak dikkat çekiyor.  İspanya, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan ile karşılaşacak takımımız ilk 2 de yer alması durumunda canlı maç izle ile yayınlacak olan üst tura yükselecek. Ekibimiz puan ve averajına bağlı olarak en iyi grup üçüncüleri arasına girip bir üst tura da çıkma şansına sahiptir.


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat