Ayın Sitesi

Yayınlar
Osmanlıspor – Kalju maçını canlı izle 28 Temmuz 2016

Reklam

Osmanlıspor - Kalju  reklamsız izle, Osmanlıspor - Kalju  naklen maç izle, Osmanlıspor - Kalju maçı temsilcimizin iyi futbol sergilemesini beklediğimiz bir maç. Geçtiğimiz turda Osmanlıspor, Moldova temsilcisi Zimbru ile eşleşmişti. Modova'daki maç 2-2 biterken Ankara'da oynanan maöı temsilcimiz 5-0 kazanmıştı. Yıldızları ile sonuca ve gole kolay giden Osmanlıspor'da Rusescu, Oumar Aminu gibi starlar var.Kalju ise önceki turda rakibini penaltı atışları sonucunda eleyebilmişti.  İsrail temsilcisi karşısında her iki maçı da 1-1 sonuçlandıran Estonya takımı Kalju bakalım temsilcimiz karşısında ne kadar varlık gösterebilecek.

Osmanlıspor - KaljuOsmanlıspor, trasnfer döneminde savunmya Aykut Demir'i almıştı. Trabzonspor'dan kiralanan tecrübeli oyuncu ile göbeğini güçlendiren Ankara temsilcisi, Bordeaux'dan Cheick Diabate ve Eskişehirspor'dan engin Bekdemir'i de kadrosuna kattı. Kaleci arayışlarını da Karcemarkas'ı alarak sonlandıran Osmanlıspor bu sezona da oldukça iddaalı girecek.

Osmanlıspor geçen seneden kemik kadrosunu korurken yaptığı nokta birkaç transfer ile bu sezon ilk 4 sırayı hedefliyor. Ayrıca Avrupa liginde de ilk hedef gruplara kalabilmek. Beyaz tv izle


Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat